Kręgi Rozwojowe dla Kobiet – Archetypy Kobiet Mocy, Śpiew oraz szczypta Magii

Kręgi Rozwojowe dla Kobiet
Świadoma praca z intencją oraz zaproszeniem archetypów kobiecej mocy; dodajmy do tego szczyptę magii, rytuałów oraz śpiewu i zasiądźmy w kręgu w okolicach pełni księżyca. Spotkajmy się w energii jedności, siostrzeństwa, wzajemnego zrozumienia, wsparcia oraz inspiracji.

To karmiący czas dla Ciebie!

Dołącz do nas!
Daty i Tematy:
08.11 Wiedźma – kobieta, która wie
06.12 Wewnętrzna Uzdrowicielka
10.01 Dzika kobieta
07.02 Kobieta Mocy

Spotkania odbędą się w przestrzeni ogrzanej żywym ogniem przy kominku.

Pragnę każdą z nas poznać osobiście zanim usiądziemy w kręgu, dlatego jeśli się jeszcze nie znamy napisz do mnie! Zamienimy parę słów a ja przekażę Tobie więcej informacji oraz adres spotkania ❤.

Parę słów o mnie
Dorota Flieger / Anahita – z wykształcenia jestem psychologiem, od 6 lat prowadzę warsztaty pracy z głosem, ciałem i emocjami w tym kręgi śpiewu intuicyjnego i kręgi kobiet. Od 3 lat jako facylitator prowadzę regularne warsztaty z Biodanzy – Tańca Życia. Prowadzę również indywidualne konsultacje psychologiczne oraz sesje pracy z głosem a także śpiewam koncerty medytacyjne i tańczę z ogniem opinie: https://goo.gl/maps/sAgk5D3FccfKUbGv5 

Pojedyncze spotkanie to inwestycja 70 zł dla jednej osoby lub 125 zł dla dwóch osób przy dokonaniu rezerwacji najpóźniej w dniu poprzedzającym krąg. Wszystkie 4 spotkania to inwestycja 220 zł . Gdy zdecydujesz się w dniu wydarzenia i będzie jeszcze wolne miejsce to jednorazowy udział wyniesie 80 zł.

Rezerwacja miejsca jest równoznaczna z dokonaniem wpłaty.

Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało! Chętnie na nie odpowiem

Z miłością
Anahita
❤

Kręgi Rozwojowe dla Kobiet – Archetypy Kobiet Mocy, Śpiew oraz szczypta Magii
Przewiń na górę
ANAHITA
ANAHITA
ANAHITA