Trzy fantastyczne narzędzia terapeutyczne

Polecam z całego serducha zajęcia z Anahitą, zarówno śpiewokręgi jak i Biodanzę! 💕🎙💃
– A w szczególności polecam każdemu, kto chce się otworzyć na siebie, na innych ludzi oraz na nowe doświadczenia.

Anahita jest wspaniałą osobą, mieszczącą w sobie zarówno mnóstwo ciepła i empatii, jak i profesjonalizmu. Do prowadzonych zajęć podchodzi z kreatywnym zaangażowaniem oraz latami doświadczeń. Mimo, że zajęcia mają określoną strukturę, która umożliwia uważne przeżywanie, to za każdym razem potrafią one zaskoczyć robiąc organicznie miejsce na to co niespodziewane. Jest więc równowaga między tym co jest zawsze, a tym co się zawsze zmienia i wpływa na to, że każde spotkanie jest niepowtarzalne.

Śpiewokręgi łączą w sobie trzy fantastyczne narzędzia terapeutyczne – śpiew, medycynę kręgu oraz medytację. Tutaj chodzi o bycie sobą w prawdzie, nie kreaowanie siebie ani dążenie do czegokolwiek. To co do mnie najmocniej przemawia, to wzmacnianie własnej autentyczności i mocy z tego płynącej poprzez obcowanie z własną prawdziwością i szczerością innych ludzi. Tworzenie otwartej wspólnoty bliskości z innymi ludźmi, bez oceniania i porównywania się, gdzie każdy może zabrać głos i zostać wysłuchanym. To co się liczy to uważna obecność.

Dziękuję Ci Anahita za każde minione spotkanie oraz każde kolejne, które zorganizujesz. Jestem wdzięczna za to, że jesteś i że są takie piękne osoby, którym się chcę dzielić dobrem z innymi, niech się dzieję!

Ściskam Cię mocno i do zobaczenia 👋 🤗 💜

Trzy fantastyczne narzędzia terapeutyczne
Przewiń na górę
ANAHITA
ANAHITA
ANAHITA